Organizator:

Prelegenci

Ryszard Wielgos

Ryszard Wielgos

pełnomocnik zarządu ds. wdrażania nowych technologii i szkoleń, Intrograf-Lublin S.A.
Z zawodu drukarz, maszynista offsetowy z dużym doświadczeniem produkcyjnym. Z wykształcenia inżynier poligraf, absolwent Instytutu Poligrafii Politechniki Warszawskiej. Pasjonat poligrafii z wiedzą popartą wieloletnią praktyką zawodową. Wybitny specjalista w dziedzinie produkcji kartoników z tektur litych i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Od wielu lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem partnerów biznesowych Intrografu Lublin S.A. zarówno w Polsce jak i za granicą. Uczestniczy w programach mających na celu zwiększanie efektywności pakowania na najnowocześniejszych liniach pakujących. Autor wielu artykułów opublikowanych w czasopismach branżowych dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Jest również autorem wydanej w 2021 roku książki pt. „O produkcji opakowań farmaceutycznych i nie tylko …” . Poprzez liczne kontakty z firmami farmaceutycznymi i kosmetycznymi doskonale rozumie problematykę procesów pakowania na różnorodnych liniach pakujących. Od chwili powstania w roku 2011 w Intrografie Lublin S.A. unikatowego projekt Akademii Poligrafii, odpowiada za stronę merytoryczną prowadzonych szkoleń.

Monika Mazurek-Paszkowska

Monika Mazurek-Paszkowska

Design and Construction Manager, Burgopak Poland
Konstruktor z pasji i matematyk z zamiłowania. Z sukcesem łączy w pracy obie pasje, bo matematyka i konstrukcja to dwie nierozerwalne dziedziny, dzięki którym świat opakowań jest tak nieprzewidywalny, a zarazem poukładany. Monika od 2014 roku zamienia płaskie arkusze kartonu w niesamowite kreacje, które tworzą piękne tło dla produktów Klientów. Miłośniczka jasnego i przejrzystego stylu, który podkreśla zawartość opakowania. Wyznaje zasadę, że opakowanie ma przede wszystkim chronić produkt – co nie oznacza, że nie może mieć pięknej formy, a do tego być optymalne w produkcji. Monika wierzy, że ekologia jest przyszłością poligrafii i zaczyna się właśnie w dziale kreatywnym – a każdy z nas jest na równi odpowiedzialny za to, jaki wpływ na środowisko ma opakowanie, które razem tworzymy. Główny konstruktor w firmie Burgopak Poland, a zarazem kierownik działu kreatywnego firmy. Osoba, która rozwiąże każdy problem konstruktorski i zawsze znajdzie czas na dobrą kawę.

Agnieszka Combrzyńska-Gralak

Agnieszka Combrzyńska-Gralak

Product Manager, Zing
Poligrafii i niebanalnym papierom poświęciłam niemal całe swoje życie zawodowe. W Zing opiekuję się m.in. papierami ozdobnymi i podłożami ‚eko’. Uwielbiam spotykać się z ludźmi, a dzięki kontaktom z producentami, agencjami reklamowymi i drukarniami czuję się częścią poligraficznej rodziny. Ogromną frajdę sprawia mi, razem z naszymi kreatywnymi Klientami, zmienianie i wdrażanie nowych trendów na rynek, wpływając tym samym na nasze otoczenie, dzięki czemu staje się ono milsze dla oka i przyjaźniejsze w odbiorze. Prywatnie staram się być wesołą pszczelarką, miłośniczką przyrody i dobrej książki.

dr Marek Borowiński

Shop Doctor

dr Marek Borowiński

Shop Doctor
Shop Doctor - specjalista od psychologii koloru, zwiększania sprzedaży oraz Visual Merchandisingu. Jest autorem książki „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu”. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie działań wspomagających sprzedaż. Ma na swoim koncie konsultacje, doradztwo, audyty i szkolenia w Polsce i w USA. Uczy też, jak zaaranżować sklep i skutecznie wykorzystywać wizerunek firmy, aby sprzedawać więcej. Dr Marek Borowiński specjalizuje się w neuromerchandisingu i psychofizjologii widzenia, to znaczy uświadamia właścicielom jak mózg klienta odbiera ich sklep, firmę czy też produkt i jego opakowanie. Dr M. Borowiński dzieli się swoją wiedzą podczas wielu kongresów marketingowych i sprzedażowych. Shop Doctor jest częstym gościem wielu programów telewizyjnych i radiowych. Pojawia się między innymi w: TVN24, DZIEŃ DOBRY TVN, PYTANIU NA ŚNIADANIE i wielu innych. Na co dzień prowadzi swój autorski program Shop Doctor na kanale Youtube i w telewizji program Sklepowe Rewolucje. www.shopdoctor.pl